oficiální web obce

Poslední květnová neděle patří již tradičně hasičům. Na místním stadionu se již po deváté uskutečnil závod Jizerské ligy v požárním útoku, Memoriál Pavla Bartoníčka, dříve nazývaný O pohár starostky obce.

Krásné počasí, a bohatá návštěva byl výborný základ pro tuto sportovní událost roku. Do Libuně se opět sjelo více jak 40 soutěžních družstev z devíti okresů, aby nám předvedli to nejlepší z požárního sportu. Nejvíce družstev přijelo z okresu Mladá Boleslav, dále byly zastoupeny okresy Jičín, Jablonec nad Nisou, Semily, Liberec, Hradec králové, Trutnov, Náchod, ale i  Hlavní město Praha.

Mezi ženami vyhráli děvčata z Ploukonic (SM), a časem 16:68 vytvořili rekord trati.

Časem 17:44 ovládli mužskou kategorii borci z Tatobit (SM)

Fotogalerie: od Andy Crhové           od SDH Kosmonosy

Velké poděkování patří pořadatelům, ale také sponzorům.

Generální partner Jizerské ligy je pivovar Rohozec.